![Spring Games Round 3](http://dsry674gr2z0s.cloudfront.net/cdn/ff/OdEHa1mrwiThiQHYEwVWzpp4O1CJ8gB1cs_fGTxSpzE/1678793842/public/styles/large/public/2023-03/SpringGames_Eng_0_0.png?itok=HSQA5Wq2)
Ο τρίτος γύρος έχει να κάνει με την ομαδική εργασία! Μαζευτείτε με τους sMeeters φίλους σας και τραβήξτε μαζί μια ομαδική φωτογραφία, αποτελούμενη από τουλάχιστον 8 άτομα, σε ένα Μουσικό Φεστιβάλ της επιλογής σας!
Ο νικητής αυτού του γύρου θα προκύψει από τα ρούχα του μουσικού φεστιβάλ και το στυλ για μια τέτοια περίσταση. Χρησιμοποιήστε τη φαντασία σας και εκπλήξτε τους διαχειριστές - κριτές μας με διασκεδαστικές πόζες και δημιουργικούς σχηματισμούς. Στείλτε το στιγμιότυπο οθόνης της ομαδικής φωτογραφίας του Μουσικού Φεστιβάλ (συμπεριλαμβανομένων των usernames και των id όλων των συμμετεχόντων) στο eventsen@smeet.com ή ανεβάστε το στο Instagram με hashtag #SmeetGames έως την Πέμπτη 23.03.2023.
ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ: Σε αυτόν τον γύρο προσφέρονται οι ΔΙΠΛΑΣΙΟΙ ΠΟΝΤΟΙ για τους νικητές! Αυτό σημαίνει πως ο συγκεκριμένος γύρος είναι ιδιαιτέρως σημαντικός και μπορεί ν’ αλλάξει πολλά!
Έπαθλα 3ου Γύρου:
1η Θέση: Μια special ανταμοιβή για τους συμμετέχοντες στην ομαδική φωτογραφία και 6 Πόντοι για το domain
2η Θέση: Μια special ανταμοιβή για τους συμμετέχοντες στην ομαδική φωτογραφία και 4 Πόντοι για το domain
3η Θέση: Μια special ανταμοιβή για τους συμμετέχοντες στην ομαδική φωτογραφία και 2 Πόντοι για το domain
Καλή τύχη!