Konkurs Mikołajkowy u Donki!

Mikołajki

Nie wiem, jak Wy, ale Donka wstała dzisiaj rano w bardzo dobrym humorze. Jednak kiedy wychodziła z domu, okazało się, że nie może włożyć na nogę swojego buta. Czyżby nagle stał się za mały? Nic podobnego - w środku czekała na nią słodka niespodzianka! Okazuje się, że Mikołaj odwiedził ją osobiście, a w Niemczech Mikołaj jest takim trochę zgrywusem i upodobał sobie jako miejsce zostawiania prezentów właśnie buty lub skarpety. Dlatego w tym kraju dzieci wieczorem czyszczą swoje buciki, żeby się Mikołaj nie wystraszył i coś w nich zostawił (nie zawsze się mieści).

Święty wpadł także do jej Domu 3D w Smeet. I tutaj okazał się jeszcze większym zgrywusem, przygotowując dla niej specjalną grę ("Do you want to play a game?"). Donka prosi jednak wszystkich Smeetowiczów polskiej domeny o pomoc w rozwiązaniu zagadki.

Wejdźcie do jej pokoju Centrum Renowacji Książek (klik!) i kierujcie się wskazówkami, które znajdziecie w nim i kolejnych pokojach. Uwaga! Niektóre tropy mogą być mylne (BAZINGA!).

Wyślij na eventspl@smeet.com wiadomość, w której napiszesz, w jakim pokoju Mikołaj zostawił prezenty i wybierz spośród 3 kolorów ten, który chciałbyś dostać.

W jednym pudełku znajduje się Smeekie Ciasteczkowy Bałwanek, w drugim pół roku Gold VIP, a w trzecim... 300 Coins! Niestety, nie wiadomo, na które trafisz. Wybraną przez siebie nagrodę otrzyma 10 pierwszych osób. Macie czas do 7 grudnia godz. 10:00 rano!

Powodzenia!