Pomóż i wytresuj urocze zajączki, by stały się dorosłymi zajączkami wielkanocnymi!

Czy wiesz, jak powstają zajączki wielkanocne? Cóż, oczywiście, na początku są to zwykłe zające.. ale potem muszą przejść bardzo długi i ciężki trening, w końcu muszą zdać niezliczone egzaminy, aż w końcu udowodnią, że są godne nazywania siebie Zajączkami Wielkanocnymi.

Oczywiście nie można trenować zajączków wielkanocnych byle gdzie, co to to nie... niezwykle ważne jest spełnienie wszystkich specyfikacji bezpieczeństwa dla zajęcy i dodatkowo musi też być bardzo dużo miejsca, aby mogły biegać i skakać, a także wystarczająco dużo łąk, aby mogły się zrelaksować, jeść i spać!

Pojedynek DJ'ów

Drodzy Smeetowicze, szykujcie się na potężne muzyczne uderzenie! Czas wybrać najlepszego DJa polskiej domeny!!!

 

Pięciu naszych DJ, (w składzie: »•Dj fяαиια•«, Graczyk, •»Mєℓσ∂уDαякиєѕѕ«•, OP Xan i GOLDROOT), zmierzy się w 15 minutowym pojedynku na sety.

 

Pojedynek odbędzie się w "Pojedynkach DJ-ów" w piątek 31 marca od godz. 21:00.

 

Wybierać będziecie WY - słuchacze!

"Muzyczny Festiwal" Spring Games 2023: KOŃCOWE WYNIKI!

Za nami kolejny wspaniały konkurs w tym roku, a rywalizacja była zacięta do samego końca, jednak ostatecznie udało się wyłonić bohaterów tegorocznych wiosennych zabaw!

Gratulacje dla domeny ES/LAT & TR z Grupy Rockowej i domeny EN/INT z Grupy Popowej! Walczyliście naprawdę dzielnie i zdobyliście zasłużoną nagrodę! Każdy użytkownik w ES/LAT, TR, i EN/INT wygrywa 35,000 Fame Points, 1,500 Smeets i specjalną odznakę Spring Games 2023!

Ostateczne wyniki prezentują się następująco:

Grupa Zespół Rockowy:
1. Domena ES/LAT (11 punktów)

O nowy wirtualnym świecie 3D: Smeet!

Twoja gra społecznościowa 3D: Smeet

Smeet to twoja gra online i webchat. Gdy tylko masz ochotę odpocząć od codzienności, po prostu włącz swój virtual i buduj swój niepowtarzalny świat 3D. Spotykaj się ze znajomymi i sprawdzaj się z nimi w minigrach i zadaniach. Zdobywaj fame points i nowe levele oraz powiększaj swój wirtualny dom. Stylizuj swojego avatara 3D i opiekuj się swoim interaktywnym pupilem. Każdy zwierzak ma swoją osobowość i wyraża się na swój sposób! Wykonuj zadania na farmie lub inne questy czy łamigłówki. Za każde zadanie otrzymujesz fame points potrzebne do zdobycia kolejnego poziomu, a dzięki punktom boost możesz wykonywać zadania i tworzyć swoje wirtualne przedmioty. Znajdzie się coś tutaj dla miłośników role-playingu, rpg czy gier typu dress-up. Jeśli masz sentyment do gier ubieranek Smeet jest także dla Ciebie! To twój wirtualny świat mody! Odkryj i twórz swój świat 3D i daj się ponieść wyobraźni!

Na zabicie nudy: gry w Smeet!

W wirtualnym świecie Smeet możesz zagrać w różnorakie gry flash, gry logiczne, gry zręcznościowe a nawet możesz odwiedzić kasyno! Zmierz się ze swoimi znajomymi, porównuj wyniki w minigrach i zawieraj znajomości. W świecie 3D Smeet jest ku temu wiele okazji. Jesteś fanem gry online Kulki? Spróbuj swych sił w AstroShooter! Odwiedź nasz salon gier i wybierz jedną z wielu darmowych gier. Smeet to wyspa gier i dbamy o to by cały czas pojawiały się u nas nowe gry i nowe atrakcje. Bierz udział w quizach, rozbij skarbiec, flirtuj lub przeżywaj niesamowite przygody ze znajomymi i zbieraj kolejne fame points. To proste: im więcej punktów zdobędziesz, tym wyższy masz level. W zalezności od zdobytego poziomu wzrastają twoje możliwości w Smeet w kreowaniu wirtualnego domu i stylizowaniu swojego avatara 3D!

Nadaj inny wymiar swoim rozmowom – Smeet to coś więcej niż webchat, to wirtualna społeczność i jej wirtualny świat!

Jeśli nie będziesz miał ochoty na gry, po prostu rozmawiaj ze znajomymi na chacie 3D lub flirtuj do woli. Komunikator to już dla Ciebie za mało? W Smeet możesz wdawać się w zabawne i niezobowiązujące dyskusje, brać udział w ciekawych eventach, dzielić się ulubionymi filmami i klipami z youtube na telebimach bądź przeżyć ekscytujący flirt – każda aktywność w Smeet zostaje nagrodzona fame points. Ślij znajomym z Facebooka wirtualne prezenty i wspólnymi siłami jeszcze szybciej wykonujcie zadania i wbijajcie kolejne levele. Rozmawiaj z współgraczami i znajomymi i ciesz się zupełnie nowym rodzajem gry społecznościowej 3D. Nigdy więcej nudy! Stań się częścią interaktywnej społeczności 3D i buduj swoje grono znajomych! Stań się częścią naszej 12-milionowej społeczności Smeet i komunikuj się z pozostałymi  użytkownikami poprzez czat 3D.