2023 m. pavasario žaidynių „Muzikos festivalis“: GALUTINIAI REZULTATAI!

Tai buvo dar vienas fantastiškas konkursas šiais metais, ir pagaliau atėjo ta akimirka, kai galime paskelbti nugalėtojus!

Sveikiname ES/LAT & TR versijos (Roko grupė) ir EN/INT versiją (Pop grupė)! Jūs kovojote tikrai labai narsiai bei nusipelnėte šio apdovanojimo! Kiekvienas ES/LAT, TR, ir EN/INT versijos žaidėjas gaus 35,000 šlovės taškų, 1,500 prestižo taškų ir ypatingą 2023 m. Smeet pavasario žaidynių ženkliuką!

Rezultatai:

Roko grupė:
1. ES/LAT versija (11 t.)
1. TR versija (11 t.)
2. GR versija (8 t.)

Panaikink prakeiksmą ir atidaryk stebuklingą skrynią!

- Legendos byloja, kad seniai seniai gyveno stebuklingomis galiomis apdovanota gražuolė ragana, tad gali įsivaizduoti, jog jos vardas buvo tikrai plačiai nuskambėjęs. Vieną lemtingą dieną ji susipažino su jaunu burtininku. Jie įsimylėjo ir nusprendė susituokti. Labai gaila, tačiau laimė truko neilgai, nes jaunasis burtininkas buvo savanaudis gobšuolis – jo prisipažinimas meilėje buvo tik gudrybė, padėjusi priartėti prie raganos ir pavogti legendines jos galias.

4 pavasario žaidynių raundas – 2023 m. sMeet pavasario vakarėlis!

sMeeteri, laikas šauniam pavasario vakarėliui! Kviečiame tave kovo 24 d., penktadienį, 19:00 (Lietuvos laiku) pasiklausyti geriausių didžėjų muzikos. Dainuok, šok ir mėgaukis nuostabiu vakaru kartu su administratoriais!
2023 m. sMeet pavasario žaidynių paskutiniame raunde reikės kuo daugiau kartų paspausti ant pavasario pintinių (iki 01:00), kurios atsiras tarptautiniame Įsimylėjėlių sode, vakarėlio metu. Žaidimo versija, surinkusi daugiausiai paspaudimų, laimės finalinį raundą.

4 raundo apdovanojimai:
1 vieta: 3 taškai serveriui

Viskas, ką turi žinoti apie 3D socialinį pokalbių žaidimą – Smeet

Nemokamas 3D socialinis pokalbių žaidimas – Smeet

Smeet yra nemokamas naršyklinis 3D socialinis žaidimas. Čia gali atrasti daugybę virtualių pasaulių ar net lavinti savo vaizduotę. Sutik naujus žmones, patirk nepamirštamus nuotykius, rink šlovės taškus, kelk lygį bei praplėsk savo 3D namus. Pasikviesk draugus ir pranok jų rezultatus, mesdamas jiems iššūkį!
Augink mielus augintinius, išmokydamas juos įvairiausių komandų! Prižiūrėk 3D sodą bei ūkį, o už įvykdytą užduotį, pelnyk Smeet šlovės taškų! Pasimėgauk nauju virtualaus gyvenimo 3D žaidimu!

Šaunūs Smeet žaidimai

Smeet 3D pasaulyje gali žaisti šaunius integruotus naršyklinius, kasdieninius ir Flash žaidimus. Žaisk kartu su draugais, pagerink rekordą arba užmegzk naujas pažintis. Varžykis viktorinose ar mini žaidimuose su kitais bei kelk lygį! Išlaužk seifą ir vykdyk užduotys su naujais draugais arba savo mylimuoju, surinkdamas daugybę taškų bei pelnydamas apdovanojimų! Atmink: kuo daugiau taškų surinksi, tuo aukštesnį lygį pasieksi. Smeet žaidime kas kartą pasiekus aukštesnį lygį, atsiras daugiau galimybių, projektuojant kambarius ar kuriant savo 3D avatarą. Tai paprasta! O kiek dar yra įvairiausių būdų laimėti NEMOKAMŲ DAIKTŲ & šlovės taškų...

Smeet – tai 3D bendruomenė, kurioje sutiksi senus gerus bičiulius ir susirasi naujų pažinčių

Kai nusibos žaisti žaidimus, tiesiog pasinaudok 3D pokalbių funkcija. Bendrauk su senais draugais ir flirtuok su naujais. Smeet 3D bendruomenėje gali kalbėtis su žmonėmis, dalyvauti tiesioginiuose renginiuose bei drauge žiūrėti vaizdo įrašus. Susipažink žaismingai, apsilankydamas populiariausiose žaidimo vietose!