Krauk skardines ir sukurk meno kūrinį “Supertaurės gazuotų gėrimų vakarėlyje”!

Sporto renginiai tinka žmonių susibūrimams lauke, nes galima nuveikti ir pamatyti daugybę dalykų bei turėti puikų pasiteisinimą vakarėlio surengimui! Vakarėliai patinka visiems! Taip galvojama iki tol, kol ateina laikas po visko susitvarkyti. Gal reikėtų pasilengvinti sau gyvenimą ir kažką nuveikti su tuščiomis skardinėmis?

Keliauk per dimensijas ir atgauk šventąjį drakonų lobį „Aukšesniojo drakono atodūsyje“!

Kiek yra saulių, apšviečiančių dangų, tiek yra mėnulių, atsirandančių joms pradingus. Kiekvienai liepsnai, sušildančiai kambarį, yra šešėliai, norintys ją užgesinti. Šis balansas egzistuoja ir tarp dvynių drakonų, niekinančių vienas kitą. Kiekviename žingsnyje gelmių drakonas siekia pakenkti savo broliui aukštesniajam drakonui. Pagaliau atsirado proga savo klastingus planus įgyvendinti.

Sukurk milžinišką robotą “Metalo titanų fabrike”!

Pasaulio ateitis priklauso nuo technologijų. Tik mašinos gali nukeliauti ten, kur neatsidurs joks žmogus. Tik mašinos gali apskaičiuoti, kada susidurs žvaigždės. Metalo titanų fabrikas atvėrė duris tam, kad sukurtų tas ateities mašinas čia ir dabar!

Kompiuteriai gali atlikti beprotiškus žygdarbius – dalykus, kurių žmogaus protas nesuvokia. Kompiuteris atlieka daugybę skaičiavimų visiškai nesudėtingai, taip pranokdamas bet kurį žmogų. Pasaulio ateitis priklauso nuo to, ką darome šiandien, ir mes turime ribotas galimybes suprasti, kas gali nutikti ateityje

Viskas, ką turi žinoti apie 3D socialinį pokalbių žaidimą – Smeet

Nemokamas 3D socialinis pokalbių žaidimas – Smeet

Smeet yra nemokamas naršyklinis 3D socialinis žaidimas. Čia gali atrasti daugybę virtualių pasaulių ar net lavinti savo vaizduotę. Sutik naujus žmones, patirk nepamirštamus nuotykius, rink šlovės taškus, kelk lygį bei praplėsk savo 3D namus. Pasikviesk draugus ir pranok jų rezultatus, mesdamas jiems iššūkį!
Augink mielus augintinius, išmokydamas juos įvairiausių komandų! Prižiūrėk 3D sodą bei ūkį, o už įvykdytą užduotį, pelnyk Smeet šlovės taškų! Pasimėgauk nauju virtualaus gyvenimo 3D žaidimu!

Šaunūs Smeet žaidimai

Smeet 3D pasaulyje gali žaisti šaunius integruotus naršyklinius, kasdieninius ir Flash žaidimus. Žaisk kartu su draugais, pagerink rekordą arba užmegzk naujas pažintis. Varžykis viktorinose ar mini žaidimuose su kitais bei kelk lygį! Išlaužk seifą ir vykdyk užduotys su naujais draugais arba savo mylimuoju, surinkdamas daugybę taškų bei pelnydamas apdovanojimų! Atmink: kuo daugiau taškų surinksi, tuo aukštesnį lygį pasieksi. Smeet žaidime kas kartą pasiekus aukštesnį lygį, atsiras daugiau galimybių, projektuojant kambarius ar kuriant savo 3D avatarą. Tai paprasta! O kiek dar yra įvairiausių būdų laimėti NEMOKAMŲ DAIKTŲ & šlovės taškų...

Smeet – tai 3D bendruomenė, kurioje sutiksi senus gerus bičiulius ir susirasi naujų pažinčių

Kai nusibos žaisti žaidimus, tiesiog pasinaudok 3D pokalbių funkcija. Bendrauk su senais draugais ir flirtuok su naujais. Smeet 3D bendruomenėje gali kalbėtis su žmonėmis, dalyvauti tiesioginiuose renginiuose bei drauge žiūrėti vaizdo įrašus. Susipažink žaismingai, apsilankydamas populiariausiose žaidimo vietose!