Skrót Wydarzeń Tygodnia

Skrót Wydarzeń Tygodnia

Cześć Smeetowicze! Witamy Was po tygodniowej przerwie z kolejnym Skrótem Wydarzeń Tygodnia. Zobaczcie koniecznie, co Was mogło ominąć!

 

Sport to zdrowie!

Do sklepu z ubraniami, na pierwszych stronach ponownie pojawiły się sportowe ciuchy w bardzo przystępnych cenach. Znajdą się również tzw. "darmówki". Dla kobiet i mężczyzn dostępne są kaski ochronne z fryzurą, ochraniacze, piłki do futbolu, buty sportowe oraz koszulki. Gratka dla fanów futbolu amerykańskiego!

 

Smeetowy Rejs

Biuro Rejsów Miasta Smeet już od wielu lat oferuje pierwszej klasy rejsy ze swojej przystani w Morskiej Zatoce Miasta Smeet. Ich wspaniałe liniowce zabiorą Cię gdzie tylko zapragniesz - na przykład na Karaiby, do Skandynawii lub w rejs po Morzu Śródziemnym. Dogadzaj klientom koktajlami, muzyką i masażami i zgarnij nawet do 8.000.000 Fame Points!

 

Walentynkowe prezenty!

Smeet bardzo miło nas zaskoczył, ponieważ od 1 lutego do 14 lutego w naszych skrzynkach do odbioru będzie codziennie jeden prezent, ale UWAGA - należy go odebrać ze swojej skrzynki z wiadomościami w ciągu 24h! Pierwsze prezenty zostały już wysłane. Są to: pudełko z 7500 Boosts, pudełko z 50x punktami "Urlopowej Radości" oraz dekoracja - czerwona girlanda "Hug Me".

 

Miss & Mister Smeet 2019

1 lutego odbył się półfinał (Miss & Mister polskiej domeny), w której koronę Miss zdobyła nasza Dziennikarka i Plotkara - Jaruzel, zaś Misterem i zdobywcą korony został nasz Przewodnik - INFO »¢σσℓ«. Będą oni nas zaprezentować na wielkim finale, który już 14 lutego w pokoju międzynarodowym.

 

Gwiazdy Stycznia

Znamy już Gwiazdy Stycznia. Wyniki tego konkursu zostaną opublikowane dzisiaj na blogu.

 

Bieżących informacji możecie dowiedzieć się z naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/smeetnews/ lub bloga, na którym znajdują się wszystkie wpisy: www.smeet.com/pl/node

 

Dziennikarze: Jaruzel & Beatka Szydło (Lama & Xeen Smith).