Teşekkürler ve elveda!

Daha önceki duyurularımızda da belirttiğimiz gibi sMeet geçtiğimiz Cuma günü çevrimdışına alındı.

Bunu harika bir veda partisi yaparak bitirdik. Hepinize bunca yıl boyunca nazik sözleriniz ve desteğiniz için teşekkür ediyoruz.

End Party

Sizin için 2024 yılının harika geçmesini ve sağlıcakla kalmanızı diliyoruz.

3D Sosyalleşme Oyununuz Hakkında Bilmeniz Gerekenler - sMeet

Ücretsiz 3D Sosyalleşme Oyununuz – sMeet

sMeet, ücretsiz tarayıcı tabanlı 3 boyutlu sosyalleşme oyununuzdur. Birçok sanal dünyayı keşfedin ve hayal gücünüzü serbest bırakın. Yeni insanlarla tanışın ve yeni maceralar yaşayın! Şöhret Puanları toplayın, kendi 3D takıldığınız yerleri genişletmek ve özelleştirmek için seviye atlayın. Arkadaşlarınızı daha da fazla eğlenmeleri için onları da davet edin ve Yüksek Puanlarına ve başarılarına meydan okuyun!
Hatta kendi sevimli evcil hayvanlarınızı yetiştirebilir ve onlara harika numaralar öğretebilirsiniz! Ya da sadece 3D bahçeniz ve kendi çiftliğinizle ilgilenmeye başlayın! Her türlü aktivite için sMeet Şöhret Puanları ile ödüllendirileceksiniz. Yepyeni bir 3D sanal yaşam oyununu şimdi deneyimleyin!

sMeet'te muhteşem oyunlar

sMeet'in 3 boyutlu dünyasında harika entegre tarayıcı oyunları, gündelik oyunlar ve buna benzer eğlenceli Flash oyunları oynayabilirsiniz. Siz de şimdi arkadaşlarınızla beraber bu oyunları oynayın, onların Yüksek Puanlarını geçin veya oyun oynarken yeni insanlarla tanışın. Testlerde ve diğer entegre mini oyunlarda diğer oyuncularla rekabet edin ve seviyenizi yükseltin! Yeni arkadaşlarınızla veya kendilerine ilgi duyduğunuz insanlarla heyecan verici maceralar yaşayın. Yol boyunca bir sürü puan ve tonlarca ödül toplayın! Ne kadar fazla puan toplarsanız seviyeniz o kadar artacaktır. Seviyeniz ne kadar yüksek olursa, özellikle kullanıcı odalarınızı ve 3 boyutlu avatarınızı tasarlamak için sMeet'te o kadar çok seçeneğiniz olur. Ne kadar da kolay! ÜCRETSİZ Ürünleri ve Şöhret Puanı kazanmanın pek çok yolu var...

sMeet, eski arkadaşlarla buluşmak ve yenilerini edinmek için olan 3D sohbet topluluğunuzdur  

Canınız artık oyun oynamak istemediğinde popüler 3D sohbeti kullanmaya başlayın. Eski arkadaşlarınızla sohbet edin ve yenileriyle tanışın. sMeet 3D topluluğunda gerçek kişilerle sohbet edebilir, canlı çevrimiçi etkinlikleri ziyaret edebilir ve birlikte videolar izleyebilirsiniz. İnternet ortamında eğlenceli bir şekilde yeni insanlarla tanışmak için en etkileşimli yerin bir parçası olun!