Miłosny Kącik

yt

Witajcie, Zakochani i wszyscy poszukujący miłości. Grupa Swatek przygotowała dla Was comiesięczny wpis, który zawiera:

  • Wywiad z użytkownikami Smeet
  • Symbole miłości
  • Radę na złamane serce
  • Ciekawostkę miłosną
  • Życie miłosne celebrytów
  • Polecany utwór muzyczny
  • Cytaty o miłości
  • Autorski wiersz o miłości
  • Zaproszenie na event

 

Wywiad o miłości:
Swatka **вℓα¢кαηgєℓ**: Jaka według Ciebie jest różnica pomiędzy miłością a zauroczeniem?
kasiula78
: "Uważam, że zauroczenie to chwilowa fascynacja drugą osobą, która szybko mija i jest raczej nietrwałym uczuciem. Miłość to głębokie uczucie, kochamy drugą osobę ponad wszystko."
Marta: "Zauroczyć można się wiele razy. A miłość to coś, co jest dla nas wspaniałe i trwałe, czujesz coś mocno do tej osoby, zrobiłabyś dla niej wszystko."

Swatka **вℓα¢кαηgєℓ**: Czy lubisz dostawać prezenty od ukochanej osoby bez okazji?
kasiula78
: "Chyba każda kobieta lubi dostawać bez okazji prezenty, choć muszę stwierdzić, że mój chłopak rzadko to robi, ale jak już coś dostanę, to przeważnie są to kwiaty albo czekoladki."
Marta: "Lubię, ale dla mnie to nie jest takie ważne, najważniejsze to żeby mnie wspierał i był ze mną, na dobre i złe, choć takie niespodzianki nie powiem, są bardzo miłe."

Swatka **вℓα¢кαηgєℓ**: Byłeś/Byłaś kiedyś ze swoim partnerem/partnerką na wczasach?
kasiula78
: "Pewnie, że byłam, często jeździmy w góry najbardziej zimą, bardzo lubię z partnerem jeździć na nartach. W tym roku pewnie znowu się wybierzmy, już nie mogę się doczekać."
Marta: "Byłam latem z moim ukochanym w Grecji, piękne widoki i wspomnienia, mam nadzieję, że w przyszłym roku znowu się tam wybierzemy."

Użytkownik biorący udział w wywiadzie zgodził się na ewentualną publikację i wykorzystanie jego nicku na blogu Smeet.

 

Symbole miłości:
Chiński symbol miłości
- Jest symbolem, który wzmacnia więzi między kochającymi się osobami. Osoby, które posiadają ten symbol, spotkają na swojej drodze życia więcej życzliwości i szacunku od innych ludzi.
Obrączki - Scalają uczucie dwojga ludzi na całe życie, symbolizują ciągłość, nieskończoność i wieczność miłości. Tradycja została później przejęta przez Greków oraz Rzymian, którzy określali ją jako „vena amoris”, czyli „żyła miłości”.

Rada na złamane serce:
By zapomnieć o bólu po rozstaniu, najlepiej jest przestać o tym myśleć. Najlepszym sposobem będzie zapomnienie o problemie poprzez różnego rodzaju aktywności i przyjemności. Może dobrym sposobem byłby wypad ze znajomymi, impreza albo oglądanie ulubionych seriali? Nie czuj się samotny, rozstania zdarzają się w każdym, nawet zaawansowanym, związku. Należy pogodzić się z tym, co jest tu i teraz. Jeśli potrzebujecie osoby, z którą możecie o tym porozmawiać, to zapraszamy do naszych Swatek. Rozpoznasz je po odznace dwóch serduszek.

Ciekawostka miłosna:
Smeetowicze, czy wiecie, że mężczyzna zazwyczaj oświadcza się kobiecie po trzech latach związku? Kobiety czekają na to pytanie znacznie szybciej, dlatego mężczyzno nie trać czasu, pokaż swojej ukochanej, jak ją bardzo kochasz.

 

Znane pary:
Zakochać się można w szkole, w sieci, na wakacjach lub w pracy. Wszędzie, gdzie spędzamy część swojego życia, można wzniecić uczucia. Jednak często miłość to proces długofalowy i wymaga czasu. Dlatego m.in. aktorzy w swojej codzienności napotykają na miłość właśnie w pracy. Oto przykłady:

Alicja Bachleda-Curuś poznała amerykańskiego aktora Colina Farrella podczas kręcenia filmu Ondine w 2008r, a już rok później para doczekała się synka.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, ta dwójka aktorów wcielała się w tytułowych bohaterów serialu TVN "Kasia i Tomek", który był hitem w latach 2002-2003.

Amber Heard podobno podkochiwała się w Johnnym Deppie (będąc od niego o 23 lata młodsza) już jako dziewczynka. Poznała swojego idola na planie "Dziennika zakrapianego rumem", który miał swoją premierę w 2011 roku.

 

Polecany utwór miłosny:
https://youtu.be/3j5hQTD3zvM Lider Dance - "Ja dla Ciebie Ty dla mnie"

Cytaty Miłosne:

"Spojrzenie kobiety takim czarem poi, że największego rycerza rozbroi." Robert Greene
"Tylko z obawy przed utratą miłości można przychylać się czyimś cierpieniom — pozostawmy każdemu troskę o jego życie." André Gide

Wiersz miłosny:
Serce me dla ciebie świątynią wieczności.
Aż po tego świata kres.
I nawet jak będę kiedyś w nicości.
Moje serce wszędzie odnajdzie cię.
Dusza moja świątynią nadziei.
Byś zawsze wierzył w miłości sens
I nawet jak zwątpisz czasem.
Ma wiara w twą dobroć, rozgrzeszy cię.
Dusza moja świątynią miłości.
Dotyku rąk, pocałunków smak.
Nigdy nie zgubię dróg do czułości.
I na wieki będę kochać cię.
Autor: **вℓα¢кαηgєℓ**

Zapraszamy również do naszej grupy na Facebooku:
www.facebook.com/groups/365108253612010

 

Swatki zapraszają Was na imprezę: "SINGLE PARTY"!!! Jeśli lubisz quizy lub chcesz wyznać swojej ukochanej osobie, jak bardzo ją kochasz, to koniecznie bądź dzisiaj (14 października) z nami o godz. 19:00 na Placu Spotkań. Czekają na Was atrakcyjne nagrody oraz świetna zabawa. Event umilać nam będzie Dj •Jσαииα•!

Ubierz swojego awatara w wybrany jeden z 3 kolorów, które ułatwiają szybkie nawiązanie kontaktów:

NIEBIESKI – singiel – szukający drugiej połówki

CZERWONY – kolor miłości – zakochany

ZIELONY – osoba szukająca przygód, która chce zaszaleć i spędzić wieczór w rozrywkowym towarzystwie.

 

Nagrody w jednym z konkursów to:
1. miejsce
Dowolny przedmiot do kwoty 300 Coins (bez limitowanych) oraz klikacz "Tilo"
2. miejsce Dowolny przedmiot do kwoty 300 Coins (bez limitowanych) oraz klikacz "Davide"