Miłosny Kącik od Swatek

fsf

Witajcie zakochani i wszyscy poszukujący miłości! Grupa Swatek przygotowała dla Was ciekawy wpis, który zawiera:

  • Miłosną ciekawostkę
  • Znane pary
  • Radę na złamane serduszko
  • Polecany utwór muzyczny i cytaty muzyczne
  • Autorski wiersz


Ciekawostka miłosna:
Czy wiecie, że przytulanie ma duży wpływ na nasze zdrowie? Łagodzi napięcie, a nawet przyspiesza gojenie ran, pomaga w leczeniu takich chorób jak astma czy nadciśnienie. Pozytywny wpływ przytulania to wynik wydzielania oksytocyny, znaczna ilość tego hormonu odbywa się właśnie wtedy, gdy się głaszczemy i przytulamy. Dotyk i bliskość ukochanej osoby oraz przytulanie i głaskanie to niezbędne  gesty, ułatwiające zrozumienie drugiej osoby i przezwyciężenie największych kryzysów.

Znane pary: 

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela poznali się w 2017 roku, a niecały rok późnej 7 września 2018 roku wzięli sekretny ślub, w pięknej Toskanii. Agnieszka Kaczorowska znana jest całej Polsce jako Bożenka z serialu "Klan", a jej mąż Maciej Pela to znany tancerz, który rozpoczął swoją karierę w 2006 roku. Od 2013 roku jest właścicielem firmy Dope Camp. Para doczekała się też córeczki Emilki która przyszła na świat 26 lipca 2019 roku.

Rada na złamane serduszko:
Ból i smutek przez złamane serduszko jest czymś normalnym, nie trzeba się tego wstydzić. Nie należy rozpaczać zbyt długo. Wsparcia możemy poszukać u rodziny czy przyjaciół, nie trzymajmy tego w sobie. Nie szukaj miłości na siłę w tym czasie. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa podczas zakupów czy imprez. Nie śledź swojego/swojej ex poprzez portale społecznościowe, to Ci w niczym nie pomoże.

Polecany utwór miłosny:
https://youtu.be/X4ciBZc-9dU  PECTUS - "To, co chciałbym Ci dać"

Cytaty Miłosne:
„Wszyscy popełniamy błąd, sądząc, że drugi człowiek może być lekarstwem, wzruszeniem, spełnieniem. Kochać, znaczy wziąć w objęcia i jednocześnie przetrwać wiele końców i początków – wszystkie w jednym związku dwojga ludzi.” ~ C.P Estes  


„Kochać to także umieć się roz­stać. Umieć poz­wo­lić ko­muś odejść, na­wet jeśli darzy się go wiel­kim uczu­ciem. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszystkim jej szczęścia, cza­sem wbrew własnemu.” ~ Vincent van Gogh   

Wiersz miłosny:
"Zraniona miłość"
Mam już dość długo to znosiłam wielki żal w sercu mam.
Nie będziesz mnie tak traktować, dłużej nie będę tego tolerować.
Wiecznie mnie tylko lekceważyłeś, nawet z moich słów sobie drwiłeś.
Myślałam, że się zmienisz, lecz się pomyliłam, byłam naiwna, że w to wierzyłam.
Nie zasługujesz na moją miłość, wole być sama niż wiecznie raniona i okłamywana.
Autor: **вα¢кαηgє**

Zapraszamy również do naszej grupy na Facebooka: www.facebook.com/groups/365108253612010