Kto jest kim w Smeet?

Role w Smeet

 

Jeśli dobrze się przyjrzeliście to zauważyliście, że niektórzy Smeetowicze mają nad awatarem lub w zakładce z odznakami specjalnie ikonki. Mają one znaczenie! Poznajmy je bliżej:

 

admin

 

 

Smeet Team (także znani jako Admini) - zespół pracowników Smeet. Są tutaj dla mieszkańców naszego wirtualnego świata 3D. Odpowiadają na Wasze zapytania, tłumaczą nowe dodatki do gry, informują o nowościach, sprawdzają Wasze potrzeby, koordynują pracę innych funkcji itp. Jeśli masz jakieś problemy z funkcjonalnością Smeet, udzielą Ci fachowej pomocy. Najłatwiej skontaktować się z nimi pisząc na: https://www.smeet.com/pl/support. Odpowiedź powinniście otrzymać w 48 godzin w dni robocze. Zespół Smeet ma również możliwość: blokowania/usuwania kont, przeglądania logów czatu oraz wiele innych funkcji, a wszystko po to by umilić i ułatwić Wam pobyt w Smeet.
Obecne adminki polskiej domeny to: Donka, id: 26153024 i ωιℓ∂кιтту, id: 27799919

 

 

tl

Team Leader - są oni prawą ręką naszej Administracji. Możesz się do nich zgłosić w razie problemów technicznych lub w przypadku problemów z innym Smeetowiczem, a także w każdej innej sprawie niecierpiącej zwłoki. Potrzebujesz pomocy? Napisz do nich. To nasza brygada do zadań specjalnych!
Lista TL: °+fιяєѕтαятєя+°™, id: 8160134 i Xeen ѕмιтн, id: 2910107

 

 

przewodnik

operator

Przewodnik/OP -  zadaniem przewodników jest pomoc osobom, które jeszcze nie wiedzą wszystkiego o Świecie Smeet. Wiedzą kto jest kim, wyjaśnią Ci regulamin oraz funkcjonalność Świata 3D. Stoją na straży porządku w grze. Mają możliwość wyciszenia Smeetowiczów (na 15 minut), ale spokojnie, to tylko w przypadku łamania regulaminu! Istnieje jeszcze funkcja OPeratorów, którzy dodatkowo mają możliwość wyrzucenia gracza z gry na 20 minut.
Opiekun: INFO ємкα, id: 16871061
 

 

  • Ponadto istnieją funkcje, które mają Ci uprzyjemnić pobyt w naszej grze. Osoby pełniące poszczególne role powinny świecić przykładem jako osoby publiczne i szerzyć przyjemną atmosferę! A są nimi:

 

 

showman

Showman - czyli organizator eventów i konkursów, dba o rozrywkę w Świecie 3D. Ma możliwość zorganizowania imprez i konkursów z nagrodami sponsorowanymi przez Smeet oraz zarezerwować telebim, top event oraz pokój, specjalnie na potrzeby swojego eventu.
Informacje o imprezach Showmanów znajdziecie na naszym blogu!
Lista Showmanów: Xeen ѕмιтн, id: 2910107, LAMA ѕмιтн, id: 13937925, MusicDriver, id: 3646176

 

 

kapelan

Kapelan - to osoba odpowiadająca za udzielanie ślubów w naszej grze. Tak więc, jeśli Wasz wirtualny związek chcecie przypieczętować odznakami i ceremonią, zgłoście się do niego! Odznaki, które możecie zakupić do swojego profilu, opisane są tutaj: https://www.smeet.com/pl/node/102
Lista Kapelanów: °+fιяєѕтαятєя+°™, id: 8160134, INFO ●ємкα●, id: 16871061, **вℓα¢кαηgєℓ**, id: 9131098, INFO ∂єνιℓαиgєℓα™, id: 10578045

 

 

swatka

Swatka - Masz problemy sercowe i szukasz porady? Pomoże Ci właśnie ona!
Jeśli szukasz w Smeet partnera/partnerki, koniecznie napisz do jednej z nich.
Grupa na fb: http://www.bit.ly/GrupaSwatek
Opiekunowie: INFO єνιℓαиgєℓα™, id: 10578045 & **вℓα¢кαηgє**, id: 9131098

 

 

astrolog

Astrolog - To osoby pasjonujące się astrologią i nie tylko. Jeśli chcesz poznać swój horoskop na dany dzień, po prostu do niego zagadaj!
Grupa na fb: http://www.bit.ly/GrupaAstrologow
Opiekunowie: Jestem Fajna, id: 14572350 & Szklana Pogoda ID:8167053

 

 

plotkara

Plotkara - Wie wszystko o sławach i gwiazdach, trendach i makijażu. Orientuje się w sklepie odzieżowym, a plotkarski avatar to wytyczna dobrego smaku w Świecie Smeet. Jeśli tylko widzisz kokardkę na horyzoncie, poproś o radę, a na pewno Twój avatar będzie błyszczał wśród innych! Grupa na fb: www.bit.ly/GrupaPlotkar
Opiekun: LAMA ѕмιтн, id: 13937925

 

 

DJ

DJ - Potrafi rozkręcić niejedną imprezę muzyczną! Ma prawo do wyłączności na telebim w pokojach publicznych na potrzeby organizowanych przez siebie eventów tematycznych.
Jeśli macie w planach wesele lub inną imprezę okolicznościową, zgłoście się do jednego z nich, a na pewno dla Was zagra!
Grupa na fb: www.bit.ly/GrupaDJow
Opiekun: MusicDriver, id: 3646176

 

 

reporter sportowy

Reporter Sportowy - Nie wiesz kto wczoraj wygrał mecz, jaki był wynik? Wystarczy zlokalizować avatara z piłeczką nad głową, a on zda Ci najświeższe relacje z wydarzeń sportowych.
Grupa na fb: www.bit.ly/GrupaReporterow
Opiekunowie: ™ мαgι¢α gιя™, id:18444469 & ѕєcяєтιvє, id: 27861943

 

 

dziennikarz

Dziennikarz - Autorzy wielu artykułów blogowych. To oni wiedzą co w Smeet piszczy! Co tydzień piszą dla Was Skrót Wydarzeń Tygodnia, sprawdzają wpisy publikowane na blogu oraz raz w miesiącu przygotowują dłuższą lekturę w postaci artykułu.
Strona na fb: https://www.facebook.com/smeetnews/
Lista dziennikarzy: LAMA ѕмιтн, id: 13937925, Xeen ѕмιтн, id: 2910107

 

 

mol

Mol książkowy – Mole są naszymi Smeetowymi animatorami kultury. Jeśli nie wiecie, co ciekawego przeczytać, zwróćcie się właśnie do nich. Kochają książki i doskonale znają najlepsze tytuły godne polecenia. Grupa na fb: www.bit.ly/GrupaMoli
Opiekunowie: Xeen ѕмιтн, id: 2910107 & **вℓα¢кαηgєℓ**, id: 9131098

 


on air

On Air - To rezydenci naszego Smeetowego Kina. To właśnie oni organizują seanse filmowe w Świecie 3D. Znają się na kinematografii i każdemu polecą film godny uwagi!
Grupa na fb: www.bit.ly/GrupaONAIRow
Opiekun: ™ мαgι¢αℓ gιяℓ™, id: 18444469

 

 

kreator smaku

Kreator Smaku - Nie masz pomysłu na obiad? Napisz do jednego z naszych Smakoszy, a na pewno znajdzie przepis w sam raz dla Ciebie :) lub po prostu zajrzyj na ich grupę, gdzie chwalą się swoimi potrawami oraz dają możliwość opublikowania zdjęć i przepisów swoich dań.
Grupa na fb: www.bit.ly/GrupaKreatorow
Opiekunowie: ™мαgι¢αℓ gιяℓ●™, id: 18444469 & Xenia Black id: 14291818

 

 

Pamiętajcie, że jeśli chcielibyście pełnić jedną z powyższych funkcji, to zaglądajcie regularnie na naszego bloga: https://www.smeet.com/pl To właśnie tam ogłaszane są rekrutacje!

Wszystkie osoby pełniące funkcje w Smeet wyrażają zgodę na publikację ich nicków i ID na oficjalnej stronie Smeet oraz na jej fanpage Smeet Community na Facebooku.