Kompas Fortuny - KONKURS

tgrg

 

Jeden z najbardziej innowacyjnych konkursów na naszej domenie powraca! Zanim jednak zapoznacie się ze szczegółami, przeczytajcie kilka zdań od organizatorów: "Konkurs ten pochłania dużo czasu, ponieważ każde hasło, każdą literę, która jest odsłaniania na ekranie, trzeba wykonać oddzielnie. "Kostka Fortuny", a teraz "Kompas Fortuny" na pewno Wam się spodoba. Jest to zabawa oparta na telewizyjnym teleturnieju "Koło Fortuny". Pokój kompas, w którym można kręcić igłą magnetyczną, to wspaniały pretekst do zorganizowania w nim konkursu. Mam nadzieję, że zabawa przypadnie Wam do gustu i docenicie włożony czas." Teraz zapoznajcie się z zasadami, które dla ułatwienia wymieniono w punktach:

 

1. Udział w konkursie może wziąć 4 użytkowników, którzy zostaną wyłonieni na podstawie pytań eliminacyjnych. Panuje zasada, kto pierwszy - ten lepszy.

2. Po wyłonieniu czterech uczestników zaczyna się zabawa. Użytkownicy kręcą igłą magnetyczną w pokoju, która wskazują tablice z punktacją: 100-600 punktów, BANKRUT (utrata wszystkich zdobytych do tej pory punktów w danej rundzie) oraz STOP (utrata kolejki, bez straty punktów).

3. Uczestnik kręci igłą (o tym, kto kręci, powiadamia organizator, więc obserwujcie czat), po wykręceniu tablicy z dowolną ilością punktów (oprócz bankruta i stop), podaje SPÓŁGŁOSKĘ. Punkty są mnożone, jeśli w haśle występuje kilka podanych przez użytkownika spółgłosek. Na przykładzie: Gracz wykręcił pole z 200 punktami i podaje literkę B, która jest w haśle 3 razy, wtedy na jego konto dodaje się 600 punktów (200*3). Istnieje możliwość zakupienia samogłosek za 300 punktów (jeśli uczestnik ma na koncie minimum tyle punktów, aby ją kupić). Ich ilość nie ma znaczenia przy odejmowaniu punktów, zawsze jest to -300 pkt z konta.

4. Jeśli użytkownik poda literę, której nie ma w haśle, wykręci bankruta lub stop, kolejka przechodzi na następnego gracza po jego prawej stronie.

5. Gracz może odgadnąć hasło tylko wtedy, gdy jest jego kolejka, po podaniu wcześniej litery, która znajduje się w haśle.

6. Wszystkie punkty, które zdobył w rundzie gracz, przejmuje tylko osoba, która odgadnie hasło!

 

Punkty ze wszystkich rund są sumowane i one decydują, kto wygra i powalczy dodatkowo w rundzie finałowej. Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów, zdobywa: Wybrany przedmiot ze sklepu do kwoty 400 Coins (bez limited), VIPa na 7 dni, 150 Coins oraz odznakę "Super Smart".

 

Dodatkowo gracz ten zawalczy w rundzie finałowej o jedną z 6 wcześniej wylosowanych przez kostkę nagród. Organizator odsłania stały zestaw 4 liter: K, R, S, E. Uczestnik finału dodatkowo może podać swoje dwie samogłoski i jedną spółgłoskę, której wcześniej nie podał organizator! Na odgadnięcie hasła użytkownik ma 15 sekund, czas mierzony jest od odsłonięcia ostatniej litery.

 

Kostka zawiera takie nagrody, jak, (kolejność przypadkowa):

1. Mysz "Benedykt" (150.000 FP) + VIP na 7 dni

2. Tęcza kameleona (125.000 FP) + odznaka "Elita"

3. Booster "Maszyna Parowa" + VIP na 10 dni

4. Pokój "Loft ze zdjęciami" + odznaka "Elita"

5. Mysz "Katarzyna" (150.000 FP) + 500 Smeets

6. Wybrana animacja do kwoty 400 Coins (bez limited) + 500 Smeets

 

Konkurs odbędzie się już jutro (12 kwietnia) o godzinie 20:00 w pokoju organizatora Xeen, id: 2910107. Link do pokoju: http://user.smeet.com/id/2910107/62

 

Prosimy o nie podpowiadanie graczom, odpowiadają tylko uczestnicy zabawy, oraz o nie kręcenie igłą magnetyczną & kostką w pokoju, jeśli nie jesteś uczestnikiem konkursu. Niesubordynacja może skutkować wyrzuceniem z gry na 20 minut (tzw. kick).