Skrót Wydarzeń Tygodnia

info

 

Cześć Smeetowicze! Jak spędziliście poprzedni tydzień? Jeśli poza granicami naszego miasteczka 3D to spokojnie, Dziennikarze przychodzą Wam na pomoc ze Skrótem Wydarzeń poprzedniego Tygodnia. Zapraszamy do czytania.

 

Długi kontra krótki

W poprzednim tygodniu, Smeet zaproponował nam bardzo ciekawe rozwiązanie. Do sklepu z ubraniami trafiła pokaźna ilość nowych ciuchów w dwóch wersjach — krótkiej i długiej. Sami możecie wybrać który wariant wolicie. Do wyboru dla kobiet: odjechane kozaki, botki, słodkie asymetryczne topy, nowe sukienki oraz limitowana edycja włosów! Dla panów — nowe trampki koszule, stylowe fryzury z brodą oraz obcisłe jeansy.

 

Odśnież dojazd do domów przy Śnieżnej Alei!

W cichym sąsiedztwie Boosterowych Wzgórz, jednym z najspokojniejszych osiedli Miasta Smeet, świeża kołderka śniegu nadała ulicy magiczny, połyskujący urok. Niestety, w tak pięknych okolicznościach przyrody starsi mieszkańcy okolicy muszą stawić czoła zimowym utrudnieniom. "Śnieżna okolica" to nowy pokój zadaniowy za 24 Coins (19 Coins z VIP). Wstań, weź swoją łopatę do śniegu i zdobądź nawet 9.000.000 Fame Points, 180.000 Smeets i specjalną odznakę!

 

Prezenty walentynkowe

Do Waszych skrzynek z powiadomieniami wciąż codziennie przesyłane są nowe prezenty walentynkowe. Do tej pory mogliście otrzymać już wiele przedmiotów i dekoracji do waszych domów 3D oraz ciekawych ubrań. UWAGA — każdy prezent należy odebrać w ciągu 24h!

 

Finał Miss & Mister Smeet 2019

Zapraszamy już 14 lutego na finał konkursu Miss & Mister Smeet, który już od godziny 19:30 w Pokoju Międzynarodowym. Reprezentować naszą domenę będą dwie znane Wam osoby: Jaruzel oraz INFO »¢σσℓ«. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do kibicowania i wspierania Polski!

 

Pokój Miesiąca — edycja lutowa

Kolejna edycja dla architektów 3D właśnie wystartowała. W tym miesiącu do wyboru macie trzy tematyki, w których należy umeblować nasze pokoje 3D, są to: zimowy krajobraz połączony z najromantyczniejszą randką, pokój typowego singla oraz podróż w ciepłe kraje - wymarzony rejs. Więcej informacji o zgłoszeniach i nagrodach na blogu: https://www.smeet.com/pl/node/470

 

Gwiazda Stycznia — Wyniki!

Na blogu również opublikowano wyniki styczniowej edycji Gwiazdy. W tym miesiącu na podium stanęli: † нαℓƒ ∂єα∂ †, K@L3nO PerVersacci i • • ● є.ℓ.ℓ.є ● • •. Ich stylizacje, nagrody oraz pozostałe nagrodzone osoby możecie przeczytać tutaj: https://www.smeet.com/pl/node/467

 

Bieżących informacji możecie dowiedzieć się z naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/smeetnews/ lub bloga, na którym znajdują się wszystkie wpisy: www.smeet.com/pl/node

 

Dziennikarze: Jaruzel & Beatka Szydło (Lama & Xeen Smith).