Rekrutacje

hndf

Hej Smeetowicze!
W tym wpisie chcemy przypomnieć o wszystkich otwartych rekrutacjach do grup funkcyjnych! Poniżej znajdziecie rolę w Smeet, jej opis oraz wymagania jakie musicie spełniać, aby uzyskać odznakę i robić coś dla społeczności Smeet!

Rekrutacja na Przewodnika
Rekrutacja na Astrologa
Rekrutacja na Mola Książkowego
Rekrutacja na Reportera Sportowego
Rekrutacja na Dziennikarza

 

  • Rekrutacja na Przewodnika

Zadaniem Przewodników jest pomoc osobom, które jeszcze nie wiedzą wszystkiego o Świecie Smeet. Wiedzą kto jest kim, wyjaśnią Ci regulamin oraz funkcjonalność Świata 3D. Stoją na straży porządku w grze. Mają możliwość wyciszenia Smeetowiczów (na 15 minut), ale spokojnie, to tylko w przypadku łamania regulaminu! Istnieje jeszcze funkcja OPeratorów, którzy dodatkowo mają możliwość wyrzucenia gracza z gry na 20 minut. Więcej informacji o rekrutacji na Przewodnika znajduje się na blogu: https://www.smeet.com/pl/node/945

 

  • Rekrutacja na Astrologa

Astrolodzy to osoby pasjonujące się astrologią i nie tylko. Ich zadaniem jest umieszczanie ciekawostek z dziedziny astrologii i astronomii na prowadzonej przez nich grupie na Facebooku oraz pisanie krótkiego horoskopu na naszego bloga. Więcej informacji o rekrutacji na Astrologa, przeczytacie na blogu: https://www.smeet.com/int/node/857

 

  • Rekrutacja na Mola Książkowego

Mole są naszymi Smeetowymi animatorami kultury. Jeśli nie wiecie, co ciekawego przeczytać, zwróćcie się właśnie do nich. Kochają książki i doskonale znają najlepsze tytuły godne polecenia lub mogą zaproponować Wam bardzo ciekawe sentencje.

Zapraszamy wszystkich chętnych do pełnienia tej funkcji w nasze szeregi!
Wymagania: czyste konto (brak kicków lub wyciszeń przez ostatnie 3 miesiące), minimum 50 poziom oraz srebrną odznakę w profilu - "Nie robię sobie przerwy" oraz posiadanie konta na Facebooku, nawet smeetowego, ponieważ tam prowadzimy większość spraw.
Do rekrutacji dołączcie również odpowiedź NA JEDNO z trzech poniższych pytań. Wasza wypowiedź powinna zawierać minimum 3 pełne zdania!
1. Dlaczego chcesz dołączyć do naszej grupy?
2. Jaką literaturę, wiersze, poetów lub autorów polecasz i dlaczego?
3. Jaką książkę ostatnio przeczytałeś/łaś i co w niej polecasz?
Zgłoszenia możecie wysyłać bezpośrednio do Opiekunów grupy, czyli: Xeen, id: 2910107 lub вℓα¢кαηgєℓ id: 9131098 (odnajdziecie ich, wpisując numer ID w smeetową wyszukiwarkę). Możecie również zgłosić się poprzez e-mail. Swoje zgłoszenie wyślijcie na:
rekrutacjasmeet@gmail.com - tutaj nie zapomnijcie o swoim nicku oraz numeru ID!

 

  • Rekrutacja na Reportera Sportowego

Nie wiesz kto wczoraj wygrał mecz, jaki był wynik? Wystarczy zlokalizować avatara z piłeczką nad głową, a on zda Ci najświeższe relacje z wydarzeń sportowych lub wystarczy zajrzeć na bloga, na którym raz w miesiącu publikują wpis poświęcony najważniejszym wydarzeniom sportowych dla bardzo leniwych czytelników!
Kryteria, jakie musi spełniać kandydat na Reportera Sportowego: minimum 50 level, minimum brązowa odznaka zegara w profilu "Nie robię sobie przerwy", chęci i zapał, odrobina wolnego czasu, konto na Facebooku, ponieważ tam prowadzimy swoje grupy, brak kicków i wyciszeń przez ostatnie 3 miesiące.
Odpowiedz również na poniższe pytania:
1. Jaką dyscypliną sportu się pasjonujesz?
2. Jaki masz pomysł na rozkręcenie grupy Reporterów Sporotych? Jakieś konkursy, imprezy, wpisy na bloga?
Odpowiedzi udzielamy na e-maila: rekrutacjasmeet@gmail.com Nie zapomnijcie o podaniu swojego nicku oraz numeru ID.

 

  • Rekrutacja na Dziennikarza

Redakcja Smeet News rekrutuje wszystkich chętnych użytkowników do pełnienia funkcji Dziennikarza! Wiemy, że są okresy w życiu Smeetowiczów, gdy jest mniej czasu na pełnienie konkretnych funkcji, dlatego jeśli jesteście choć trochę zainteresowani tą funkcją to przeczytajcie kogo szukamy. Rekrutacja jest otwarta, czyli możecie zgłosić się w każdym momencie.
Na początek wymagania jakie musi spełniać kandydat:
- Minimum 60 poziom gry oraz srebrna odznaka "Nie robię sobie przerwy"
- Brak kicków i wyciszeń przez ostatnie 3 miesiące
- Chwila wolnego czasu oraz umiejętność posługiwania się językiem polskim

Kogo szukamy?
Możesz sam wybrać sobie dział, w którym czujesz się najlepiej. Oto lista Dziennikarzy, których szukamy:
- Autora comiesięcznych artykułów na wybrany przez siebie temat (niekoniecznie związany z grą) lub do przeprowadzania wywiadów ze Smeetowiczami.
- Autora, który będzie robił fotorelację oraz opisywał imprezy lub śluby, które odbyły się w Smeet w okresie ostatnich dwóch tygodni; wpis miesięczny.
- Redaktorów na nasz fanpage facebook.com/smeetnews do opisywania wiadomości oraz zmian w grze. Nie oczekujemy regularności wpisów, ale warto dodawać linki do wpisów na bloga, opisywać zmiany w grze, nowości w sklepie lub zdawać relacje z niecodziennych sytuacji - wybór tematu dodawanych wpisów również należy do Ciebie.
- Może masz własny pomysł na comiesięczny artykuł? Umożliwimy Ci rozwinięcie się oraz trafienie do czytelników bloga Smeet.

Zgłoszenia wysyłajcie na adres e-mail: rekrutacjasmeet@gmail.com (koniecznie podajcie swój numer ID) lub bezpośrednio do Dziennikarzy - Lama, id: 13937925 lub Xeen, id: 2910107. Dopiszcie również, który dział Was interesuje. Powodzenia!

 

Naujausias turinys