Relacja z Eventu Rockowego

event rockowy

Smeetowicze, na pewno wielu z Was zna cykliczne eventy Showmanki Lamy wraz z Adminką naszej domeny - Donką. Co miesiąc temat przewodni jest inny. Mogliście już przenieść się w klimaty reggae, poczuć się niczym w Rosji, a we wtorek 11. września, przyszła pora na Event Rockowy! Zameldować mogliście się już o 20:40, ale to o 21:00 odpalono prawdziwą muzyczną petardę!

Do tradycji przeszła już zabawa w zmianę nicków, które to wybiera Donka. Były już rymy, czarny humor, a teraz przyszedł czas na teksty piosenek! Bo któż nie chciałby być Konikiem na Biegunach, Szklaną Pogodą albo pokrzyczeć Jolka, Jolka (czy pamiętacie to lato ze snu Budki Suflera)?

W międzyczasie nie mogliście się nudzić, ponieważ nasza Dziewczyna bez Zęba (czyt. Donka) zorganizowała dla Was konkurs ze znajomości jej playlisty. Prawidłową odpowiedź nagradzała 10.000 Fame Points i wybranym przedmiotem do 400 Coins. Kryzysowa Narzeczona (czyt. Lama) zaś powróciła do starego formatu głosowania nad muzycznymi playlistami - wybierali Smeetowicze. Głosujący elektorat również mógł liczyć na nagrodę w postaci 100 Coins. Zwyciężczynią okazała się LAMA! Mamy rozumieć, że za miesiąc rewanż?!

 

Szacun za event i dziękujemy! Widzimy się w październiku.

Niech rock zawsze gra w waszych sercach!