Skrót Wydarzeń Tygodnia

ii

Cześć Smeetowicze!

Nasi Dziennikarze co tydzień przygotowują dla Was Skrót Wydarzeń Tygodnia — jest to jedyny wpis na naszym blogu, który zawiera wszystkie informacje ze świata Smeet w pigułce! Przeczytacie tutaj wiele przypomnień lub artykuły na temat nowych kolekcji, konkursów, błędów, promocji i wydarzeń, jakie trwają lub już się zakończyły. Zapraszamy do czytania!

 

Przygotuj się do wielkiego występu...
... z nową kolekcją w sklepie odzieżowym! Kolekcja jest inspirowana Smeetowizją 2019. Dla pań dodano: dwie eleganckie twarze (jasna i śniada), półprzezroczysta sukienka, wiązane wysokie obcasy oraz długie kolczyki. Dla panów również elegancko, ponieważ kolekcja składała się z: garniturowych spodni oraz golfu z kamizelką.

 

Napisz niezapomniany hit
Talent do pisania piosenek tkwił w Tobie od zawsze, co ujawiniło się szczególnie przy pracy nad techno-jazzowym albumem z Psy, wykonawcą przeboju "Gangnam Style". Krytycy zjechali jednak Wasze dzieło po całości, sprzedaliście całe 27 egzemplarzy, a reszty nie udało Ci się nawet opchnąć na pchlim targu. Teraz jednak nadszedł czas na powstanie z popiołów! Napisz jakieś smeetowizyjne klasyki, co na bank umożliwi Ci współpracę z największymi sławami jeszcze w tym roku. Pomoże Ci w tym nowy pokój zadaniowy - "Piosenka na Smeetowizję" za 9 Coins. Twoja praca nad nim zostanie wynagrodzona 6.000.000 Fame Points!

 

Smeetowizja 2019 – wyniki
W piątek, w przeddzień finału Eurowizji, odbył się wielki finał smeetowej wersji tego konkursu dla wokalistów. Zwycięstwo nie było pewne do samego końca, ponieważ po raz pierwszy wprowadzono możliwość głosowania dla użytkowników znajdujących się w pokoju, tym samym kluczowe były głosy Smeetowiczów oraz jury (Administracji). W głosowaniu użytkowników pierwsze miejsce zajęła reprezentantka Turcji, drugie Włoszka, a trzecie nasza reprezentantka, ale dodano jeszcze do tego głosy od Administracji i ostateczne podium trochę się zmieniło, choć nieznacznie, ponieważ pierwsze miejsce przyznano Turcji, drugie Polsce, a trzecie Francji. Dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej reprezentantki oraz gratulujemy samej Veneavi, dałaś radę dziewczyno! Podziękowania należą się również organizatorom finału - Showmanom: Firestarter oraz MusicDriver, którzy poprowadzili tegoroczne show, ponieważ nasza reprezentantka wygrała poprzednią edycję w 2018 roku.

 

Smeet Games - Runda 3
Do niedzieli, 19 maja, można było nadsyłać wiosenne filmiki. Czekamy na decyzję Administracji i przekonamy się, czy po raz kolejny mamy się z czego cieszyć. Po tej rundzie wystartuje od razu runda 4, która będzie polegała na stylizacji avatara, więcej informacji o tej rundzie na pewno będziecie mogli znaleźć na naszym blogu już niedługo, więc śledźcie uważnie wszystkie wpisy. Jak wyglądały poprzednie rundy i jak obecnie (przed ogłoszeniem wyników rundy 3) wygląda punktacja, możecie zobaczyć w poprzednim Skrócie Wydarzeń: https://www.smeet.com/pl/node/725

 

Eurowizyjne typowanie
Jak co roku, powtórzono akcję z typowaniem zwycięzcy Eurowizji 2019 roku. Jak wiemy, finał odbył się w sobotę, do tego dnia również mogliście zakupić trofeum z flagą, które uważacie za zwycięzcę Eurowizji 2019. Cena flag była różna, w zależności od szans wygrania danego państwa tegorocznej edycji konkursu piosenki. Jeśli dobrze wytypowaliście Holandię to będziecie mogli odebrać nagrodę w sklepie po 20 maja!

 

Rekrutacje!
Cały czas trwa otwarta rekrutacja do grupy Reporterów Sportowych: https://www.smeet.com/pl/node/673 oraz Plotkar: https://www.smeet.com/pl/node/633

 

Bieżących informacji możecie dowiedzieć się z naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/smeetnews/ lub bloga, na którym znajdują się wszystkie wpisy: www.smeet.com/pl/node
Dziennikarze: Lama & Xeen