Skrót Wydarzeń Tygodnia

kojm

 

Cześć Smeetowicze!

 

Nasi Dziennikarze co tydzień przygotowują dla Was Skrót Wydarzeń Tygodnia — jest to jedyny wpis na naszym blogu, który zawiera wszystkie informacje ze świata Smeet w pigułce! Przeczytacie tutaj wiele przypomnień lub artykuły na temat nowych kolekcji, konkursów, błędów, promocji i wydarzeń, jakie trwają lub już się zakończyły. Śledźcie konieczne Smeet Community, naszego bloga i smeetowe grupy na Facebooku, bo dzięki nim będziecie na bieżąco.

 

Nowa kolekcja ubrań w sklepie
Lato w Smeet jest bardzo gorące, a letnie noce przyciągają setki żądnych imprezy Smeetowiczów. Odpowiedni strój to podstawa - nie tylko podkreśli klimat twojej stylizacji, ale również może sprawić, że innym bawiącym się, opadną szczęki! Taka jest nowa letnia kolekcja ubrań od Smeet. Dla kobiet dodano: seksowny krótki top oraz krótkie spodenki jeansowe, dla panów do końca niedzieli również nie pojawiło się dużo nowości - dwie z nich to: koszula polo ze swetrem oraz casualowa fryzura. To zapewne nie jedyne nowości, ponieważ już niedługo pojawi się plażowa spódnica dla kobiet oraz kombinezon, sportowe buty i spodenki dla panów.

Nowy pokój zadaniowy
Lato powoli zmierza ku końcowi, dni znów stają się coraz krótsze i kończy się czas na wykorzystanie niedawno ukończonego domku na drzewie. Wobec tego nasuwa nam się jedna myśl - wyprawienie letniej imprezy w ogrodzie! Pomoże w tym nowy i cudownie urządzony pokój zadaniowy - "Letnia Impreza w Ogrodzie" za 99 Coins. Dzięki dodatkowym zakupom możesz zarobić nawet 6.030.000 Fame Points, 600 Gold Boosts i specjalną odznakę!

Impreza z Adminką

W środę, 7 sierpnia na Plaży Disco, Showmanka Lama zorganizowała event z Administratorką Wildkitty. Muzyka, zabawa i możliwość porozmawiania z Administratorem Smeet przyciągnęła wielu Smeetowiczów. Nie zabrakło również zabawy w zmianę nicków uczestników imprezy.

Wakacyjne smaki od Kreatorów
Kreatorzy Smaku przygotowali dla Was wakacyjny wpis kulinarny, który zawiera m.in. wywiad ze Smeetowiczami oraz przepisy na hiszpańskie potrawy. Więcej informacji na blogu:
https://www.smeet.com/pl/node/883

Rekrutacja na REPORTERA SPORTOWEGO
Reporterzy Sportowi przypominają o otwartej rekrutacji do swojej grupy. Zapraszamy w nasze szeregi!

Kryteria, jakie musi spełniać kandydat na Reportera Sportowego:

  • minimum 50 level
  • minimum brązowa odznaka zegara w profilu "Nie robię sobie przerwy"
  • chęci i zapał
  • odrobina wolnego czasu
  • konto na Facebooku, ponieważ tam prowadzimy swoje grupy
  • brak kicków i wyciszeń przez ostatnie 3 miesiące

 

Odpowiedz również krótko na poniższe pytania:
1. Jaką dyscypliną sportu się pasjonujesz?
2. Dlaczego to właśnie ty nadajesz się na Reportera Sportowego?

Odpowiedzi udzielamy na e-maila:
rekrutacjasmeet@gmail.com lub do opiekunki grupy: QLadyCrossQ, id: 7890791 Przy wysyłaniu mejla nie zapomnijcie o podaniu swojego nicku oraz numeru ID!

Uwaga! Nowa aktualizacja przeglądarek!
Drodzy Smeetowicze, mogliście już natknąć się na nowe wersje przeglądarek, które zaczynają dezaktywować Flash Playera. Jeśli tak, to widzieliście już pewnie przycisk „dezaktywuj” w górnej części okna przeglądarki, tuż pod paskiem adresu URL. Nie naciskajcie „dezaktywuj”, ponieważ po naciśnięciu NIE będziecie już mogli grać w Smeet! Oto instrukcja, jak to naprawić, przygotowana przez Smeet: https://www.smeet.com/pl/node/871

Bieżących informacji możecie dowiedzieć się z naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/smeetnews/ lub bloga, na którym znajdują się wszystkie wpisy: www.smeet.com/pl/node

Dziennikarze: Lama & Xeen