Tapk Smeet savanoriu!

Volunteers

Ieškome kunigo, piršlio, astrologo, paskalų karalienės, DJ, renginių organizatoriaus, sporto komentatoriaus, transliuotojo, žurnalisto bei virtuvės virtuozo!

REIKALAVIMAI:

- Turėti Smeet paskyrą lietuviškoje versijoje ir gerai mokėti lietuvių kalbą;

- Būti bent 80 lygio;

- Puikiai išmanyti Smeet pasaulį;

- Laikytis „Elgesio kodekso“ bei būti puikiu pavyzdžiu kitiems žaidėjams;

PATARIMAI:

(1) ĮSITIKINK, ar tikrai įvykdei ir atitinki visus reikalavimus, prieš pretenduodamas į pareigas, nes paraišką siųsti galima tik vieną kartą. Nepamiršk pasiskaityti kitų versijų paskelbtus straipsnius tinklaraštyje.

(2) NEMALDAUK pozicijos, sakydamas „prašau, prašau, prašau“ daugybę kartų, tikrai nesuteiki pasitikėjimo.

(3) NESIŲSK PARAIŠKOS tai pozicijai, kurios neieškome.

(4) NEKALTINK kitų, kad buvai baustas žaidime ar nebuvai atrinktas pareigoms.

(5) Jei jau turėjai ženkliuką, tačiau jo buvai atsisakęs, negali tiesiog paprašyti „grąžink atgal“. Turi nusipelnyti, kad jį atgautum.

Paraiškoje nepamiršk:

- Nurodyti poziciją, į kurią nori pretenduoti;

- Pridėti pavyzdinį straipsnį (jei pretenduoji į tas pareigas, kuriose turėsi rašyti);

- Nurodyti savo žaidėjo vardą ir ID;

Paraišką norimai pareigai gauti siųsk adresu smeet@dr.lt. Atmink, už kokybiškai atliktą darbą, būsi apdovanotas! Pirmas mėnuo – bandomasis!

PAREIGOS:

• Kunigas

Sutuokia įsimylėjusias poras savo 3D kambaryje, specialiai pritaikytame ypatingai šventei ar organizuoja draugystės ceremonijas. Kunigas privalo būti aktyvus, lankytis versijos populiariausiose viešuosiuose kambariuose, kad atsakytų į žaidėjų klausimus, susijusius su vestuvėmis, patartų bei suplanuotų vestuves.

REIKALAVIMAI: būti pilnamečiu žaidėju ir sukurti vestuvių ceremonijos tekstą.

• Piršlys

Padeda surasti partnerį Smeet pasaulyje, atsako į klausimus bei sprendžia problemas, kilusias poroje, kartą į savaitę parašo straipsnį meilės tematika arba apie įsimylėjusius žaidėjus.

REIKALAVIMAI: būti pilnamečiu žaidėju ir parašyti pavyzdinį straipsnį.

• Astrologas

Atskleisk savo meninę pusę! Astrologas kas savaitę rašo astrologinėmis temomis arba apie konkrečius zodiako ženklus, skelbia horoskopus, pritaikytus Smeet žaidimui.

Pagrindinis REIKALAVIMAS – parašyti pavyzdinį straipsnį.

• Paskalų karalienė

Atskleisk savo meninę pusę! Paskalų karalienė kas savaitę rašo apie buvusius ar būsimus garsiausius pasaulio mados, ar žvaigždžių gyvenimo įvykius, įžymybes, skelbia šauniausias mėnesio poras žaidime, organizuoja pasikalbėjimų renginius, kuriuose diskutuoja apie gražiausias santuokas ir kitus Smeet teminius renginius, ima interviu iš išskirtinių žaidėjų administracijos.

Pagrindinis REIKALAVIMAS – parašyti pavyzdinį straipsnį.

• DJ

Turėsi būti įvairiapusis, domėtis bei žinoti šiuolaikinės muzikos tendenciją. DJ privalės reguliariai transliuoti žaidėjams muziką viešuose kambariuose bei dalyvauti tarptautiniuose renginiuose.

REIKALAVIMAI: turėti tinkamai veikiantį mikrofoną, internetinę kamerą, valdymo pultą ir norą kurti naujus grojaraščius kiekvienam renginiui.

• Renginių organizatorius

Pralinksmink žaidėjus! Renginių organizatorius kas savaitę turi surengti 2 renginius, pvz.: viktorinos, konkursai, mados šou ir pan.

REIKALAVIMAI: turėti tinkamai veikiantį mikrofoną bei internetinę kamerą (nėra privaloma), būti kūrybišku bei kupinu naujų idėjų.

• Sporto komentatorius

Atskleisk savo meninę pusę! Sporto komentatorius kas savaitę rašo apie buvusius ar būsimus sporto įvykius, sportininkus ar kitą veiklą, susijusią su sportu.

Pagrindinis REIKALAVIMAS – parašyti pavyzdinį straipsnį.

• Transliuotojas

Turėsi gyvai transliuoti vykstančius Smeet renginius, pvz.: pono ir ponios Smeet rinkimus, tarptautinius vakarėlius, DJ kovas bei pnš. savo Facebook grupėje.

REIKALAVIMAI: turėti valdymo pultą ir norą dalintis smagiausiomis žaidimo akimirkomis su žaidėjais, kurie negali dalyvauti renginiuose. 

• Žurnalistas

Atskleisk savo meninę pusę ir būk įvairiapusis! Žurnalistas turi kas savaitę parengti bent vieną straipsnį/apžvalgą bet kokia tema, kuria nerašo paskalų karalienė.

Pagrindinis REIKALAVIMAS – parašyti pavyzdinį straipsnį.

• Virtuvės virtuozas

Būk kupinas naujų idėjų, kūrybingas, iškalbus, nusimanantis savo sferoje! Kartą per mėnesį reikės parašyti išsamią apžvalgą, susijusią su maisto gaminimu/kulinarija, pvz.: kaip greitai ir lengvai paruošti salotas, kur nebrangiai papietauti, arba kaip paįvairinti gimtadienio vakarėlį. Straipsnyje turėsi pasidalinti šedevrų nuotraukomis, idėjomis.

Pagrindinis REIKALAVIMAS – parašyti pavyzdinį straipsnį.