Miłosny Kącik od Swatek

Kącik Miłosny

Witajcie Smeetowicze! Swatki zapraszają do przeczytania swojego Miesięcznika Miłosnego.

 

Wywiad:

Swatka ™• ●мαятα• ●™: Czy wierzysz w miłość idealną taką, na zawsze?

нαмυj ριęтą: Witam, jeżeli chodzi o miłość idealną, to nie do końca wierzę, ale jak znajdę tą jedyną to pewnie w końcu uwierzę. Miłość idealna jest tylko we filmach tak myślę bynajmniej, ale zdarzają się wyjątki i takie pary wiedzą dokładnie co to prawdziwa miłość i z każdym dniem ją pielęgnują, jak tylko potrafią.

lanjaf metseJ: Ja nie wierzę w miłość na zawsze, ale zdarza się taka miłość idealna, jeśli dwoje ludzi nie oszukuje siebie, to na pewno jest wtedy miłość między nimi.

αℓυякα •: Nigdy nie wierzyłam w miłość na zawsze, ale staram się myśleć pozytywnie i myślę, że znajdzie się w końcu ta prawdziwa miłość.

Swatka ™• ●мαятα• ●™: Czego nauczyły Cię dotychczasowe relacje?

нαмυj ριęтą: Jeżeli chodzi o moje dotychczasowe relacje hm... człowiek uczy się na błędach i ciągle wierzy, że ta miłość do niego przyjdzie i w końcu będzie szczęśliwym człowiekiem.

lanjaf metseJ: Dotychczasowe relacje nauczyły mnie, że nie można we wszystko wierzyć i na pewno zawsze trzeba być sobą i mieć swoje zdanie.

αℓυякα •: Moje relacje nauczyły mnie tego, żeby nigdy tej osoby nie oceniać z góry, tylko poznać osobę i w końcu jej zaufać, bo jak nie ma się tego zaufania to nigdy się nie uda.

 

Użytkownik biorący udział w wywiadzie zgodził się na ewentualną publikację i wykorzystanie jego nicku na blogu Smeet.

 

Rada na złamane serduszko:

Zakochałeś się na maksa? Było Wam jak w niebie i nagle wszystko się kończy? Każdy z nas zapewne przeżył coś takiego. Nachodzą nas wtedy różne myśli. Dlaczego tak się stało? Czy można było tego uniknąć? Przyczyn może być wiele. Jak sobie z tym radzić? Oto jedna z moich porad na złamane serce. Odetnij się od przeszłości, zapomnij o nim/jej odizolowując się, usuń wszystkie zdjęcia i kontakty. Znajdź inne zajęcie, by skupić się na nim, a nie na byłym/byłej. Czasami pomaga też wygadanie się przyjaciółce/przyjacielowi.

 

Ciekawostka Miłosna:

Do zakochania jeden krok, albo... 240 sekund. Tylko 4 minuty wystarczą, by zdecydować czy ktoś nas interesuje, czy też nie. Okazuje się, że decyzję o tym, czy jesteśmy kimś zainteresowani podejmujemy w ekspresowym tempie od momentu poznania. Decydujący wpływ na ocenę czy dana osoba nas interesuje ma jej język ciała, ton głosu i inne niewerbalne znaki. Nie marnujcie ani sekundy!

 

Znane pary:

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, w polskim show-biznesie uważani są za parę idealną, pobrali się we wrześniu 2016 roku, dla Radosława i Małgorzaty Majdanów to już trzecie małżeństwo. Obecnie wychowują dwóch synów Małgosi (Tadeusza i Stanisława) z poprzedniego związku z Jackiem Rozenkiem. Para od pewnego czasu myśli też o powiększeniu rodziny. W mediach krążą już nawet plotki o domniemanej ciąży Małgorzaty Rozenek. Jednak do tej pory ani "Perfekcyjna Pani Domu", ani Radosław Majdan jednoznacznie nie potwierdzili tych doniesień.

 

Polecany utwór miłosny: Vertus Przeznaczenie - https://youtu.be/DHx_h0Mm-Ac

 

Cytaty Miłosne:

"Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście." - Wacław Buryła

"Kiedy czyjeś szczęście, staje się twoim szczęściem, to jest to miłość." - Lana del Ray

"Miłość jest wtedy wielka, kiedy gra nie na jednej, ale na wszystkich strunach serca." - Aleksander Świętochowski

 

Wiersz miłosny:

Mam już dość, długo to znosiłam, wielki żal w sercu mam.

Nie będziesz mnie tak traktować, dłużej nie będę tego tolerować.

Wiecznie mnie tylko lekceważyłeś, nawet z moich słów sobie drwiłeś.

Myślałam, że się zmienisz, lecz się pomyliłam, byłam naiwna, że w to w ogóle wierzyłam...

Nie zasługujesz na moją miłość, wolę być sama niż wiecznie raniona i okłamywana.

Autor: **вℓα¢кαηgєℓ**

 

Zapraszamy również do naszej grupy na Facebooka: www.facebook.com/groups/365108253612010