Kącik Astrologiczny

fvfd

 

Hej Smeetowicze! Grupa Astrologów przygotowała dla Was kilka astronomicznych i astrologicznych ciekawostek. Na koniec czeka na Was jedna z wróżb wiosennych.

 

  • Znak zodiaku Wodnik:

Wodnicy jak coś postanowią wykonać np. jakieś zadanie, to nie odkładają tego na ostatnią chwilę, tylko od razy biorą się do pracy. Potrafią się zmobilizować i dawać z siebie 100%. Podobnie na Smeet - wykonują zadania dokładnie, można na nich polegać i zawsze poprosić o pomoc, a chętnie jej udzielą. Warto do takiej osoby zwrócić się o poradę. W miłości Wodnik boi się okazywać uczucia, ma również problem z odróżnianiem miłości od przyjaźni. Lecz głowa do góry: może w tym miesiącu wydarzy się coś wyjątkowego.

 

  •  AKTUALNE położenie gwiazd/planet:

Marzec zapowiada się doskonale dla obserwatorów nieba. Dzień jest dłuższy, noc krótsza. Bezksiężycowe noce będziemy mogli zaobserwować już w połowie marca, a 31 marca zobaczymy pełnię Księżyca. Księżyc będzie w koniunkcji z Jowiszem. Pierwszy dzień wiosny astronomicznej nastąpi już 20 marca, kiedy dojdzie do przecięcia przez Słońce punktu Barana. Także bierzcie teleskopy i obserwujcie niebo, a może wiosenny klimat wywróży wam coś dobrego.

 

  • Wróżby wiosenne z bocianem:

- Jesli zobaczysz bociana siedzącego w swoim gnieździe, oznacza to, że cały rok towarzyszyć ci będzie nuda.

- Bocian w locie to przepowiednia pracowitego i korzystnego roku

- Ujrzenie bociana, który czyści sobie pióra to zły znak.

- Bocian latający nad twoim domem oznacza, że powiększy ci się rodzina.

- Gdy usłyszysz klekot bociana, zapowiadają się nieporozumienia w rodzinie.

 

 

 

Zapraszamy również na naszą grupę na Facebooka:

https://www.facebook.com/groups/533845090010482/ 

Astrolodzy: INFO Szklana Pogoda, ewa.dziubiel  oraz LubiePlackix3